Okno na 6!

OKNO Z FUNKCJĄ MOSKITIERY
Przedstawiamy nowy wymiar wietrzenia!
Stworzona przez konstruktorów firmy Winkhaus innowacyjna funkcja wietrzenia przez 6-milimetrową szczelinę na całym obwodzie skrzydła wprowadza nowy standard użytkowania stolarki - okno na 6-tkę! Funkcja wietrzenia na 6-tkę zapewnia stały dopływ świeżego powietrza, chroniąc pomieszczenia przed wilgocią i zagrzybieniem. W tej pozycji okno jest bezpiecznie zaryglowane, a straty energii ograniczone do niezbędnego minimum. Podczas wietrzenia na 6-tkę nie powstają przeciągi, do wnętrza nie przedostają się owady, deszcz ani śnieg.
Bezpieczne wietrzenie

Podczas wietrzenia na 6-tkę okno spełnia wymagania normy ENV 1627-1630 do klasy RC2, czyli zachowuje się jak zamknięte okno antywłamaniowe. Zapewnia przy tym efektywną wymianę powietrza.

Ochrona przed wilgocią i zagrzybieniem ścian

Stały dopływ świeżego powietrza przez 6-milimetrową szczelinę na całym obwodzie okna zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniach, chroniąc je przed wilgocią i zagrzybieniem.

Bez niepotrzebnych strat energii

Wymiana powietrza, zwłaszcza zimą, kosztuje wiele cennej energii. Wietrzenie przez 6-milimetrową szczelinę wystarcza dla zapewnienia odpowiedniej jakości powietrza, nie powodując niepotrzebnych strat energii.

Owady zostają na zewnątrz

Kto z nas nie miał do czynienia z uciążliwymi insektami? Wietrzenie na 6-tkę w znacznym stopniu utrudnia przedostawanie się do wnętrza much, komarów i innych owadów.

Też gdy pada

Niewielka szczelina wietrząca sprawia, że pozostawienie okna w tej pozycji podczas deszczu nie grozi zalaniem mieszkania. Okno podczas wietrzenia na 6-tkę w dużo większym stopniu chroni przed opadami aniżeli okno uchylone.

Komfort wietrzenia bez przeciągów

Konstrukcja okucia eliminuje problem przeciągów, ponieważ specjalne zaczepy stabilnie przytrzymują skrzydło w ramie, niezależnie od siły wiatru wiejącego na zewnątrz.

Technologia bez ograniczeń
Funkcja wietrzenia na 6-tkę zapewnia stały dopływ świeżego powietrza, chroniąc pomieszczenia przed wilgocią i zagrzybieniem. W tej pozycji okno jest bezpiecznie zaryglowane, a straty energii ograniczone do niezbędnego minimum. Podczas wietrzenia na 6-tkę nie powstają przeciągi, do wnętrza nie przedostają się owady, deszcz ani śnieg.
Okno zamknięte
Przy zamkniętym skrzydle okno stanowi ochronę przed włamaniem. W tej pozycji nie dochodzi do wymiany powietrza.
Otwarte/Uchylone
W pozycji otwartej lub uchylonej dochodzi do szybkiej wymiany powietrza. Jednak okno nie stanowi żadnej ochrony przed włamaniem.
Wietrzenie na 6-tkę
W tej pozycji okno zapewnia stałą wymianę powietrza, a jednocześnie stanowi solidną ochronę przed włamaniem.
Wietrzenie na 6-tkę a okno uchylone
Budując lub remontując dom, warto zastanowić się nad zamontowaniem w nim okien z funkcją wietrzenia na 6-tkę zamiast tradycyjnych – uchylno-rozwieranych. Nowa funkcja zdecydowanie przewyższa wietrzenie przez uchylone okno pod względem komfortu, bezpieczeństwa i energooszczędności.
Looks like you're trying to access the configuration page directly. This page can only be accessed by clicking on Build your own button from the product or the shop page.
DO GÓRY