Aluminiowe Drzwi Kowalski + XPS Gratis

Szukasz drzwi, które zapewnią Twojej rodzinie ciepło i maksymalne bezpieczeństwo? Przy zachowaniu unikalnego designu. Aluminiowe drzwi Kowalski spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Oferujemy drzwi o nowoczesnym wyglądzie w modnych kolorach. Szeroka gama modeli z przeszkleniami lub bez pozwoli dopasować drzwi do Twoich oczekiwań. Aby zwiększyć możliwości dopasowania do elewacji, drzwi z serii PREMIUM są dostępne również w opcji dwukolorowej. Nasze drzwi wyposażone są w zamki renomowanych producentów, które są w stanie zapewnić maksymalny poziom zabezpieczenia. Drzwi z serii PREMIUM 90mm posiadają klase RC2.

Oprócz szerokiego zakresu wymiarów naszych drzwi, istnieje również możliwość dostosowania wymiarów do własnych potrzeb, dołączając proste w montażu poszerzenia ramy. Gama PREMIUM oferuje niestandardowe rozmiary personalizowane do 1300mm szerokości i 2500mm wysokości. Wpuść światło do swojego domu. Dzięki doświetlom bocznym lub górnym, uczyń swoje wnętrze przyjaznym i ciepłym. Nasze doświetla dostępne są w szerokim zakresie wymiarów, dzięki czemu bez problemu dopasujesz drzwi do wymiarów wejścia

Niezawodne drzwi aluminiowe Kowalski to:
– Przenikalność Termiczna
– Bezpieczeństwo
– Estetyka
– Światło
– Adaptacja

Nasze drzwi aluminiowe pomogą Ci w stworzeniu naprawdę wyjątkowego i nowoczesnego domu.

Aktualnie w naszej promocji do zakupu drzwi w wersji P90, SL75 lub G90 dokładamy XPS Gratis !

DO GÓRY