ETERNALLINE STV

Przełomowa technologia!
Kowalskiokna
Energooszczędny profil
6-komorowy o szerokości zabudowy 82,5 mm
Poprawiona stabilność
Pakiet szybowy wklejany w technologii STV w każdym skrzydle. Wzmocnienie kompozytowe w ościeżnicy.
Skuteczny system uszczelek
Potrójny system uszczelek z twardą przylgą oraz dodatkowa uszczelka pod pakietem szybowym.
Na czym polega różnica?

Technologia STV polega na klejeniu na sucho szyby do przylgi skrzydła za pomocą specjalnej taśmy. Co ma tutaj niemałe znaczenie, ponieważ taśma ta stabilizuje konstrukcję okna w całym obwodzie. A to sprawia, że okna stają się bardziej stabilne. Dzięki temu możesz w swoim domu mieć okna o niesamowitej statyce i wytrzymałości nawet w bardzo dużych wymiarach.

 

Przełomowa technologia! Przy wykorzystaniu tej metody, statyka szklanego pakietu szybowego przenosi się na skrzydło i przez to cały system staje się bardziej stabilny dzięki temu eliminujemy efekt opadania skrzydeł a regulacja okien staje się zbędna na długie lata. Technologie które wykorzystywane są w oknach Eternalline STV wyróżniają się nie tylko doskonałym szkleniem, ale również możliwą do zastosowania niebywale wytrzymałą powłoką acrylcolor, która cechuje się wytrzymałością i trwałością, a usuwanie zarysowań jest dziecinnie proste. Wszystko to, dzięki stopieniu bazy z białego PVC i barwionego szkła akrylowego (PMMA), materiału, który jest najtrwalszym tworzywem sztucznym.

 

Zalety STV

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zastosowaliśmy w oknach Eternalline STV kompozytowe wzmocnienia, które nie tylko posiadają 125-krotnie mniejszą przewodność cieplną niż wzmocnienia stalowe, ale również zapewniają pełne wyciszenie i są przyjazne dla środowiska. Wypełnienie kompozytowe to hybryda różnych elementów: twarde PVC i spienione PVC zazbrojone drutem stalowym – tworzące razem najtrwalsze i najbardziej energooszczędne wypełnienie profili dostępne na rynku. Wszystkie technologie wykorzystywane w produkcji pozwoliły stworzyć okna dla najbardziej wymagających – Eternalline STV.

  • 125-krotnie mniejsza przewodność ciepła niż wzmocnienie stalowe.
  • Dodatkowe, kompozytowe wzmocnienie.
  • Połączenie różnych elementów: twarde PVC i spienione PVC zazbrojone drutem stalowym.
  • Najtrwalsze i najbardziej energooszczędne wypełnienie profili dostępne na rynku.
  • Niebywale wytrzymała powłoka acrylcolor, która cechuje się wytrzymałością i trwałością.
Wypełnij formularz kontaktowy a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu przygotowania oferty.

    DO GÓRY