Kowalskiokna
Wspieramy

W Kowalskiokna wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy i motywacji w sporcie możecie osiągać swoje cele oraz czerpać satysfakcję z drogi, jaką w ich realizacji podążacie. Dlatego aktywnie wspieramy lokalnych sportowców w realizacji swoich planów

Dariusz Kowalski
Łukasz Różański

Pochodzący z Rzeszowa zawodowy mistrz Polski w boksie w wadze ciężkiej

Ambasadorem okien ETERNALLINE został Łukasz Różański, zawodowy mistrz Polski w boksie w wadze ciężkiej.
Łukasz Różański
Mistrz Polski wagi ciężkiej
Kowalskiokna
Rockets Rzeszów

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, ze nasza firma Kowlaskiokna zostaje OFICJALNYM SPONSOREM drużyny futbollu amerykańskiego – Rockets Rzeszów!

Oficjalna strona
Paweł “Hajny” Hanulak

Ambasador naszej firmy jest ultramaratończykiem z którym współpracujemy od 2019 roku, kiedy to postawił przed sobą wyzwanie przebiegnięcia Polski (Rzeszów – Gdańsk), zbierając przy tym fundusze na cele charytatywne. Od tego czasu zorganizował wiele podobnych akcji zbierając przy tym setki tysięcy złotych dla dzieci, które tej pomocy potrzebowały. Oprócz działań społecznych Paweł z sukcesami bierze udział w zawodach biegowych ultra zwyciężając np. Ultramaraton Podkarpacki w 2021 roku. Założyciel i twórca projektu PODIUM, którego Kowalski Okna również jest częścią.

GKPS GORLICE

W GKPS Gorlice jest prowadzone szkolenie we wszystkich kategoriach wiekowych, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów (prawie 100 czynnych uczestników zajęć).

Drużyna Seniorów to trzykrotny Mistrz Małopolskiej I ligi, w sezonie 2020/2021 występowała na parkietach II Ligi PZPS.

Zespoły młodzieżowe wielokrotnie występowały w Finałach Mistrzostw Polski swoich kategorii wiekowych.

Wielu wychowanków GKPS Gorlice było powoływanych do Młodzieżowych Kadr Narodowych a także występowało (i występuje) w Klubach PlusLigi a także I i II Ligi PZPS.

DO GÓRY